Červen 2017

Rtěnka 3D Plumping

12. června 2017 v 12:47 | Beutybychristen |  Rty
Vítám Vás milé čtenářky mého blogu a dnes bych Vám chtěla představit jednu z mých nejoblíbenějších rtěněk z avonu.Je to rtěnka z nové řady MARK a najdete ji v katalogu pod názvem Rtěnka 3D Plumping.Mám ji v odstínu Mad for Mauve.

Rtěnka obsahuje ratinol a kofein ,který vyhladí a zpevní rty.Také obsahuje kolagen ,který dodá objem.Tyto vlastnosti můžu potvrdit.Vydrží na rtech poměrně douho jen po nějaké době je třeba znovu na rty nanest.Je příjemná na rtech a ze slov mé mamky také vím ,že nezálezá do vrásek .

Sice nyni mám pouze jeden článek ale mám v plánu si koupit další odstíny této rtěnky.:) Rtěnku mohu stoprocentně doporučit:))
Děkuji za přečtení mého članku a přeji krásny zbytek dne:)) beutybychristen

Popřípadě kdyby jste chtěly vidět mou menší kosmetickou sbírku dejte mě vědet zde do komentářů pod mým článkem:)) Loučí se s vámi beutybychristen


Krycí týčinka Luxe z Avonu

7. června 2017 v 11:02 | Beutybychristen |  Pleť
Milé čtenářky vítám Vás na mém blogu a nyni jsem bych Vám chtěla představit jednu z mých nejoblíbenějších krycích tyčinek z avonu.Je z luxusní řady luxe.
Krycí tyčinku mám v tom nejsvětlejším odstínu Fair Creme.Krycí tyčinka obsahuje výtažek z bílého safíru.
Krásně zakryje kruhy pod očima a nedoskonalosti pleti.Je to již moje několikáté balení a za tu cenu skutečně stojí.Jak které kampani se ceny pohybují v rozmezi 119.00 ci 149.00 korun.
Děkuji za přectení članku a přeji krásny zbytek dne:)) ,beutybychristen


Rtěnka True Color Matt

7. června 2017 v 10:48 | Beutybychristen |  Rty
Vítám Vás na mém blogu milé čtenářky :))
Dnes bych Vám chtěla představit rtěnky z Avonu ,která se jsou z kolekce True color matt.Mám dva odstíny a to AU NATURALE A PURE PINK.

Co se týče samotných rtěnek jsou skutečně matné.Podle informací v katalogu by rtěnka neměla vysušovat a ztracet hydrataci rtů,poskytovat dlouhotrvající,sytou a matnou barvu a také díky sametovému složení snadno nanášet.Dva z bodů nemohu potrvdit ,protože mě rtěnka rty vysušuje a moc dlouho na mych rtech nevydrží.Co se týče nanášení tak se obtiskává.Pigmentace rtěnek je dobrá.Ovšem mě sedět tyto rtěnky nemují ale Vám ano.:)) Je to individuální:))
Odstín Au naturale je spíše korektorové barvy a pure pink je svou barvou pro mě ideální ikdyž vydrž rtěnky je nic moc ale i přesto všechno je občas použiji .:))

Děkuji za přečtení mého članku a přeji krásný zbytek dne:)),beutybychristen


Řasenka Luxe

6. června 2017 v 10:09 | Beutybychristen |  dekorativní kosmetika -oči
Zdavím Vás milé čtenářky v tento krásný slunečný den a chtěla bych Vám představit moi nejoblíbenejší Řasenku Luxe extravagance z Avonu v odstínu caviar black.Řasenka má větší hustý kartáček ,který mě osobně vyhovuje.
Obsahuje prášek z černého diamantu, který dobře zahustí a a mě osobně prodlouží řasy.
Řasenku mohu s klidným srdcem doporučit a již si budu z avonu objednávat několiláté balení.
Děkuji za přectení toho článku a přeji krásný zbytek slunečného dne:)) , S pozdravem beutybychristen


Zmatňující pleťová voda

5. června 2017 v 21:45 | Beutybychristen |  Pleť
Vítám Vás po dlouhé době u mého članku a nyni to bude recenze na zmatňující pleťovou vodu clen and clear.
Na začátek bych chtěla napsat ,že kosmetika co používam ja na svou suchou s citlivou pleť nemusí vyhovovat Vám.Je to velice individuální co komu sednem:)
Zmatňující pleťová voda mě bohužel nesedla.Štípal mě po ní obličej s vysušovala mě.Spíše je vhodná na mastnou a smíšenou pleť.
Bratr co ji nyní dopoužívává je velice spokojen a chválí si ji.Zvažuje koupení dalšího balení.
Co se týče složení nemám co vytknout.Ale davám přednost jiným pleťovým vodam.
Dekuji Vám milé čtenárky mého blogu za přečtení članku a přeji krásny zbytek dne:)) s pozdravem Christenbybeuty