Květen 2017

R de L vysunovací tužka na obočí

30. května 2017 v 17:25 | Beutybychristen |  dekorativní kosmetika -oči
Zdravím Vás milé čtenářky mého blogu dnes jsem dopotřebovala své několikáté balení jedné z mých nejoblíbenějšì tužky na z drogéri a je to tužka na obočí z drogérie značky R de L young v odstínu 01 light brown a je k zakoupení v drogériích Rosmann.

Tužka ma trojuhelníkový hrot a velice dobře se se s ni pracuje.Obočí vykreslí do požadovaného tvaru a nebo také poslouží k výplnění obočí.Vydří se zafixováním gelem celý den.Co se týče odstínu vyrábí se pouze dva odstíny což je škoda.Odstín light brown se hodí pro blondýnky či slečny se světle hnědou barvou vlasu a odstín dark brown pro slečny s tmavými vlasy.Tužku mužu doporučit jsem s ni velice spkojen.
Děkuji za přečtení toho članku a recenze a přeji krásny zbytek dne.S pozdravem Christenbybeuty

Lirene micelární voda

28. května 2017 v 9:46 | Beutybychristen |  Péče o pleť
Chtěla bych Vám milym čtenářkám mého začínajícího blogu představit Micelární vodu 3 v 1 drogérkové značky Lirene.V popisu micelární vody se nachází popis ,že vlastnosti micelární vody jsou -čištení obličeje a očí
- odličení make-up
- tonizuje a rozjasňuje pleť
Neobsahuje alkohol a obsahuje především pšeničné proteiny ,které napomáhají k regeneraci pokožky.

Můj názor na tuto micelární vodu není úplný.Micelární voda plně plní své vlasnosti a mě vyhovuje.Nyni ji mám doma necelých 14dní a jsem a používám ji každý den.Ještě napíši konečnou názor na tuto micelarní vodu až výrobek dopotřebuji.
Zatím děkuji za přečtení tohoto předběžného názoru na tuto micelární vodu a přeji krásný zbytek dne,Christenbybeuty:))

Luxusní obnovující slupovací pleťová maska s výtažky z černého kaviáru

28. května 2017 v 9:30 | Beutybychristen |  Péče o pleť
Chtěla bych Vám porecenzovat a představit jednu z mých nejoblibenějších pleťových slupovacích masek z Avonu.Maska je s výtažky z černého kaviáru a mě velice na mou pleť vyhovuje Používám masku více jako půl rok a spokojenost obrovská.

Maska se nanese na 20 mimut na vyčistěný obličej a nechá zaschnout.Po 20 minutách se sloupne a pleť je hebká a veškeré nečistoty z pleti pryč.Poté stačí pouze obličej opláchnout vodou a hydratovat pleť svým oblíbeným krémem.

Děkuji za přečtení této recenze a přeji krásný zbytek dne.Loučí se s vámi Christenbybeuty


Hluboce čistíci pleťová maska

24. května 2017 v 17:05 | Beutybychristen |  Péče o pleť
Chtěla bych Vám představit tuto hluboce čistící pleťovou masku,která má čisti pleť a pory do hloubky což můžu potvdit,že děla jen není moc vhodná na suchou až normální pleť.Maska vysušuje pleť a po umytí masky hydratační krém.
Na závěr bych chtěla masku spíše doporučit na smíšenou a mastnou pleť ci problematickou pleť.Za mě a můj typ pleti což je normální pleť masku nemůžu doporučit.


Vietnámské stíny na obočí

23. května 2017 v 12:27 | Beutybychristen |  dekorativní kosmetika -oči
Ze samé zvědavosti jsem si zakoupila na jedné z vietnamských tržnic stíny na obočí.Nedá se říci ,že by překcapili svou kvalitou ale ani ,že by jsem byla nějak zklamaná.Co se týce vydrže stinu a oděru moc nevydrží a musí se zafixovat gelem na obočí.Mile mě překvapili odstíny které jsou jak pro brunetky tak také pro tmavovlásky.Cena stínu na obočí se pohybuje kolem 25 ci 29 korun.A můj celkový dojem z techto stínu je ,že občas je použiji ale příliš po nich nesahám protože mám spousty jiných a lepších výrobku na oboči

Korejská tužka na obočí z Ebay

23. května 2017 v 12:15 | Beutybychristen |  dekorativní kosmetika -oči
Překvapivě se mi s touto tužkou na obočí velice dobře pracuje a je měkká,vydrží celý den a také voděodolná a otěru vzdorná.Co se týče b odstínu mě velice vyhovuje.
Tužka má poměrně precizní trojúhelníkový tvar a obočí velice dobře vykreslí či vyplňi a také obsahuje kartáček na oboči.V nabídce na eshopu je mnoho odstínu vybre si jak blondýnka tak také brunetka.
Tužku na obočí mohu vřele doporučit a jeji cena se pohybuje kolem cca.30 či 40 korun


Úvodní članek

22. května 2017 v 20:45 | Beutybychristen
Ahoj :)Vítám Vás na mém kosmetické blogu ,kde naleznete kosmetické poradenství a recenze na již mnou otestovanou kosmetiku a mnoho dalšího dalšího co se týče kosmetiky ať už dekorativní či pečující.
Kosmetika je jednou z mých koníčku ,kterým se věnuji již léta.